Tellimused

www.kummel.eu  on e-pood!

Meie Käsitööd OÜ e-poest saab osta kõiki pakutavaid tooteid lihtsalt ja mugavalt.

Kõik kuvatud hinnad on Eurodes. Ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile ja paki kaalule.

Ei ole käibemaksukohuslane.

Tellimuse vormistamine

 1. Ostu sooritamiseks vali välja meelepärased tooted ja lisa need ostukorvi.
 2. Tellimiseks sisesta kehtiv meiliaadress või sisesta juba olemasolev meiliaadress, et sisse logida olemasoleva kontoga ning pärast jätkata tellimist või suundu maksma.
 3. Tellimuse vormistamise lehel täida nõutud andmeväljad: Kättetoimetamise andmed ja maksja andmed.
 4. Vajuta lingile  "Transpordikulu arvutamiseks klõpsa siia". Seejärel vali sobiv transpordiviis.
  Kasutame selliseid transpordi viise, mille puhul ei pea muretsema, et külm, kuumus või niiskus sinu saadetist kahjustama pääseks.
  Valik " EELNEVAL KOKKULEPPEL" peab olemagi eelnevalt kokkulepitud, kas ja kuidas see on üldse võimalik.

  SmartPOST pakiautomaadi teenus – 3.40 €

​          SmartKULLER teenus - 7 €. Kullerpaki puhul tuuakse pakk kliendile koju kätte.

          Eesti Posti pakiga postkontorisse  - alates 4.20 €, tellimus toimetatakse teie     elukohajärgsesse postkontorisse. Teile saadetakse koju vastav pakiteade, millega on teil 30 päeva aega kaubale postkontorisse järgi minna.

         Eelneval kokkuleppel - 0€

         Tellimusele üle 50 € tasub transpordi eest müüja.

 

Tooteid on võimalik tellida SOOME.

SMARTPOSTI automaati 13 €  . Tellimusele üle 80 € tasub transpordi eest müüja.

 

 

Võimalusel kasutame transpordipakendina korduvkasutatavaid kartong(papp)kaste.Hoolime loodusest.

 1. Makseviisiks on arve alusel, mis on automaatselt lisatud.
 2. Vajadusel lisa tellimusele kommentaar.
 3. Nõustu ostutingimustega.
 4. Arve paberkandjal saamiseks lisa „linnuke“ vastavasse lahtrisse.
 5. Vajuta lingile "Vaata tellimus üle". Vajadusel paranda andmed klõpsates „tagasi“ nuppu.
 6. Kui kõik on õige, klõpsa nupul "Kinnita tellimus".
 7. Tellimuse kinnitamisel saad tellimuse kokkuvõtte tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile, sinna saad ka Sulle isiklikuks kasutamiseks mõeldud kasutajanime ja parooli.
 8. Peale tellimuse esitamist saabub koheselt Sinu e-posti aadressile arve/tellimuse kinnitus.
 9. Tellimust asume täitma peale makse laekumist meie arvelduskontole. Arve palume tasuda 3 tööpäeva jooksul Meie Käsitööd OÜ arveldusarvele. Kui makse pole 3 tööpäeva jooksul laekunud, eeldame, et soovid tellimusest loobuda ja see kustutatakse.
 10. Tellimuse täitmise tähtaega arvestame makse laekumisele järgnevast tööpäevast. Kauba paneme teele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul. Selle kohta saad e-postile teatise.

 

Tellimuse täitmise tähtaeg.

Tellitud kaubad saadetakse välja üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasumisest. Juhul, kui tellimus täitmisel tekib viivitus, siis võtame teiega koheselt ühendust.

 

Kauba tagastamine

Vastavalt Eesti Vabriigis kehtivale seadusele on kauba kvaliteediga mitte rahul olles teil õigus kaup tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamine juriidilisele aadressile Asula 17, Saku, Harjumaa, 75501.Tagastatud kaup peab olema puutumata ning originaalpkendis ning kauba tagastamisega seotud transpordikulud katab ostja.

Palun teatage meile oma tagastamise otsusest aadressil: info@kummel.eu ning tagastame teile tagastatava kauba eest tasutud summa 30 päeva jooksul, va tagasi saatmise transpordikulud, alates tühistamise teate saamisest.  

Samuti andke meile teada, kui kaup jõudis teieni kahjustatult. Võimalusel saatke meile foto vigastatud kaubast, ning me asendame vigastatud kauba või hüvitame selle maksumuse.

 

Toodete kasutamine ja turvalisus.

Meie Käsitööd OÜ tagab, et kõiki meie tooteid saab kasutada vastavalt pakendil ja kodulehel olevatele soovitustele nende otstarbe kohaselt,  tootel märgitud „parim enne“ tähtpäeva saabumiseni. Palume jälgida tähelepanelikult toodete säilitustingimusi, kuna meie  tooted ei sisalda säilitusaineid ja seetõttu on rohkem mõjutatud välistest mõjudest nagu niiskus, päike ja kõrge temperatuur. 

Meie Käsitööd OÜ  ei vastuta ühegi kahju eest, mis tekkis toote kasutamisel, kui toodet ei kasutatud eesmärgipäraselt, ei järgitud tootja antud juhiseid ja muid ohutusnõudeid või kasutati toodet pärast kasutustähtaja lõppemist.

 

Isikuaandmete kaitse.

Kinnitame teile ei avalda teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

 

Küsimused ja ettepanekud.

Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust aadressil info@kummel.eu, vastame esimesel võimalusel. 

Kui meie tootevalikus ei leidu veel Sind huvitavat toodet, anna meile sellest kindlasti teada e-posti aadressile info@kummel.eu